Ogłoszenie - Program Multimedializacja

Realizując program "Multimedializacja Lubuskiego Muzeum Wojskowego" zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert. Przedmiotem jest zakup 12szt. ekranów (telewizorów) LCD LED o parametrach :

-  przekątna 32 cale
   -  full HD
   - minimum 100Hz
   - min. 2x USB

Przedmiotem zakupu jest także 12 szt. mocowań ściennych o podwyższonej wytrzymałości ze względu na specyfikę montażu oraz bezpieczną eksploatację w salach ekspozycyjnych i hallu muzeum.

Oferty prosimy składać  do 30 kwietnia 2014 r. listownie na adres muzeum z dopiskiem "Multimedializacja"

Informacje pod nr tel. 068 321-18-56

fax : 068 321-18-29

Na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Dz.U. Nr 19 z 2004 r. z późn. zm.